Dla Firm

Czas spotkać się na firmowym biesiadowaniu?

Nic tak nie integruje jak dźwięki góralskiej muzyki, unoszącej się w oszałamiających zmysły zapachach pysznej tradycyjnej kuchni, płynące w smakowitych trunkach, dookoła rozbawionych znajomych.
Tańce , hulanka, swawola jakiej nie znajdziecie nigdzie w okolicy.
Lepszego miejsca na firmowy event w okolicach Lęborka nie znajdziecie.

WIGILIE FIRMOWE

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, w którym spędzamy zimowe chwile w gronie znajomych i współpracowników. To czas gdy przy stole zastawionym świątecznymi potrawami spędzamy miło czas, przywołując smaki i zapachy dzieciństwa. Proponujemy Państwu skorzystanie z propozycji naszej restauracji, stworzonych specjalnie na czas Bożego Narodzenia. W specjalnie dla Państwa przygotowanym Menu Wigilijnym znajdą Państwo tradycyjne świąteczne specjały oraz smaczne słodkości.

WIGILIA FIRMOWA W DWORZE GÓRALSKIM KRYWAŃ

W okresie świątecznym nasza restauracja przepełniona jest świątecznym klimatem.Rozżarzony płomień w wielkim kamiennym kominku ogrzewa przytulne wnętrza pachnące świerkiem. Jemioła i gałązki jodły dodają uroku, a powieszone na choince cukierki przypominająokres naszego dzieciństwa. Dwór Góralski Krywań to idealne miejsce na organizację wigilii firmowej, która stanie się niezapomnianym przeżyciem dla Państwa pracowników i kontrahentów.

CATERING WIGILIJNY DLA FIRM

Myślisz o zorganizowaniu świątecznego spotkania dla pracowników w swoim biurze? Szukasz firmy która zadba o to, aby smaki świątecznych potraw pozostały na długo w pamięci Twoich pracowników? Skorzystaj z naszej oferty i wybierz najlepszy dla siebie zestaw dań wigilijnych. A może masz swoją wizję tego, co powinno w tym dniu znaleźć się na Waszym stole? Skontaktuj się z nami a przygotujemy odpowiednią wycenę.